اعتماد-به-نفسهنگامه:

سلام..خسته نباشید؟ می خواستم اگه ممکنه خوابم رو برام تعبیر کنید خیلی حالم رو گرفته…من ۷ ساله یه آقایی رو میخواستم اما خانواده اش نذاشتن با هم ازدواج کنیم. الان ۲ ماهه که کلا قطع ارتباط کردیم ..قبلا هم برام پیش اومده بود که قطع می کردیم اما همیشه خودش بر می گشت؛ اما این دفعه خبری ازش نیست… دیشب خواب دیدم که سر کوچه جایی که انگار خونمون بود وایساده بودم. یه دفعه دیدم اومد با ماشین داره پارک می کنه . ماشینش هم یه چیز دیگه بود نه اونی که تو واقعیت داره… منم کلی خوشحال شدم که دیدمش. بهش گفتم اومدی منو ببینی؟ اما گفت نه من نیومدم تو رو ببینم، برو کنار، اومدیم اینجا فوتبال بازی کنیم. برو کنار، بچه ها تو رو نبینن… منم کلی ناراحت شدم و دویدم سمت خونه…

تو این مدت همش دارم دعا می کنم دوباره برگرده. حالا می خوام بدونم تعبیر این خوابم چیه؟ یعنی نمیاد؟

تعبیر خواب :

کودکی نیازمند محبت دیگران نباشید. در زندگی گرفتار فشار عصبی می شوید، زیرا برای خودتان شان قائل نیستید و دیگران به سادگی احساساتتان را جریحه دار می کنند. به خودتان ارزش دهید تا در کانون زندگی تان استوانه آرامش سکنی گزیند.

در کوچه ایستاده اید و فکر می کنید نامزد سابقتان به خاطر شما آمده است. این تصویر نشان می دهد انتظار دارید  دیگران به شما توجه نشان دهند و برایتان اهمیت قائل شوند. البته چنین خواسته ای به خودی خود بد نیست، زمانی ناجور می شود که ثبات شخصیت و آرامش شما وابسته به این توجه باشد و هنگامی که به هر دلیل نادیده تان می گیرند فرو می پاشید و به دنیای تنهایی خود (خانه) می گریزید.

دوست خوبم، اعتماد به نفس داشته باشید و اجازه ندهید هر اخم یا انرژی منفی بی ارزشی ثبات ذهنی ات را مختل کند. زمانی که سرشار از اعتماد به نفس باشید، دیگران این را می بینند و برایت احترام قائل خواهند بود.

تعبیر خواب نامزد

اما، خواب ها ویژگی های قابل تامل انسان ها را افشا می کنند. در رویای شما، آشکار است که نامزد سابقتان چندان برای آدم ها ارزش قائل نیست و احساسات خودش بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. کمی تامل کنید. آیا فکر نمی کنید شانس آورده اید خانواده او با ازدواجتان مخالفت کرده اند؟ اجازه ندهید احساسات عاشقانه چشم هایتان را کور کند. همان طور که در خواب بارها عبارت «دیدن» بیان شده، درست ببینید. مشاهده فارغ از احساسات و منطقی کمکتان می کند تا تشخیص سلامتی داشته باشید.