پف-چشممی گویند چشم،پنجره روح است.پنجره ای رو به همه دنیا با هر آنچه در قالب خوبی یا بدی در آن وجود دارد.این روزها اما برای زیبایی هر چه بیشتر این پنجره راهکارهایی وجود دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،پلک ها معمولا اولین منطقه در صورت هستند که می توانند بالا رفتن سن را به وضوح نشان بدهد یا به زبان ساده تر اینکه بالا رفتن سن را به روی افراد بیاورند.در خانم ها ابروان باید در قسمت بالایی استخوان پلک قرار گرفته باشند و در آقایان مناسب ترین جا برای ابروها روی استخوان بالای پلک هاست.اما بالا رفتن سن می تواند این ترکیب را ناهمگون کند.

بررسی ها نشان می دهند نداشتن خوابی مناسب و آرام به کاهش میزان تنش ها و استرس های روزمره منجر می شود و همین مسئله می تواند مانع از بروز جوش ها روی سطح پوست ما شود.

گفتنی است،قاشق غذاخوری چیزی است که در لوازم هر آشپزخانه ای پیدا می شود و تأثیر موقتی ای برای التیام خستگی و پف چشم ها دارد. ۴ یا ۶ قاشق را در یخچال بگزارید. هر زمانی که خواستید چشمانتان آرام شود، دراز کشیده، چشم هایتان را ببندید و قاشقی را بر روی هر چشمتان بگزارید. پس از اینکه قاشق گرم شد، آنرا با یکی از قاشق های خنک درون یخچال عوض نمایید.

نتایج مطالعات نشان می دهند با ماساژ چشم ها با قاشق غذا خوری می توانید سیاهی و پف چشم هایتان را برطرف کنید و زیبایی دوباره را به چشم هایتان برگردانید.

همچنین در بین سبزیجات، خیار یکی از درمان های شناخته شده است. خیار نه تنها خوشمزه و آرامش بخش است، بلکه بخاطر خواص جمع کنندگی اش، باعث انقباض رگ های خونی نیز خواهد شد.