قهرمانی-لیگ-فولادبختیار رحمانی در گفت و گو با خبرآنلاین از ماجرایی می گوید نام او را حسابی سر زبان ها انداخته است. اینکه پرسپولیسی ها دنبال کارت معافیت از خدمت این بازیکن هستند. کارتی که ادعا شده احتمال می رود جعلی باشد. بختیار که تازه از سفر دور و دراز آفریقای جنوبی برگشته است ، در این گفت و گو به این اتهام پاسخ می دهد!

چه خبر؟ سفر تیم ملی چطور بود؟

تمرینات سخت و فشرده. فکر می کنم اردوی خوبی بود و بچه ها حسابی به بدن های شان فشار آوردند . جو خیلی خوبی هم بر اردو حاکم بود. امیدوارم که توانسته باشم طوری تمرین کنم تا نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم.

لباس های تان خوب بود؟

من را وارد این بحث ها نکن ( می خندد) من هم نظرم همانی است که همه بازیکنان دیگر گفتند اما چیزی که خیلی برایم سخت شد این سفر طولانی برگشت مان بود. ۷ ساعتی هم در دبی ماندیم ، حسابی الان که رسیدم خسته هستم.

چقدر امیدواری که با تیم ملی در جام جهانی باشی؟

من که تمام تلاشم را می کنم. خیلی دوست دارم بتوانم فرصت بازی و همراهی تیم ملی در جام جهانی را بدست بیاورم. امیدوارم در اردوها اگر فرصت حضور پیدا کنم ف طوری تمرین داشته باشم و خودم را نشان بدهم که کارلوس کروش هم روی من حساب باز کند و همراه تیم ملی در این بازی ها حاضر باشم.

بالاخره تو بازیکن تیم قهرمان لیگ هم هستی؟

آن که خیلی حال داد. حاصل یکی دو سال تلاش مان را گرفتیم. خدا را شکر توانستیم مردم خوب شهرمان اهواز و کل مردم خوزستان را شاد کنیم. این جشنی که مردم گرفتند از خود قهرمانی هم بیشتر به دل مان نشست.

این روزها که نبودی هم انگار می خواهند جام تان را پس بگیرند. دعوایی سر تو به وجود آمده است!

از دیروز تا حالا اعصابم را ریختند به هم . بابا یعنی چی اسم مخفف می زنند. اگر منظورشان من است ، بیایند اسمم را بنویسند و بگذارند تا خودم بیایم جواب شان را بدهم.

پس خبر را شنیدی؟

آره دیدم . نمی دانم این تیم هایی که افتادند دنبال این شایعات کاش بیایند مثل مرد بگویند منظورشان من هستم تا به آنها بگویم. والله ، به قرآن زشت است که این طور با آبروی افراد بازی می کنند. من هیچ مشکلی ندارم یک نفری را در اهواز به جرمی گرفتند ، این چه ربطی به من دارد؟ من اصلا نمی خواستم در این باره حرفی بزنم اما حالا که پرسیدی می گویم این کارها درست نیست که با آبروی مردم بازی کنند. بیایند مثل مرد به من بگویند تو تخلف کردی تا من هم مدارکم را بکوبم روی میز تا مشخص شود من تخلفی کردم یا نه. خیلی بد است که غیر اخلاقی و بدون اینکه چیزی مشخص باشد به هم بتازیم. از دیروز در هر سایتی می روم ، بحث این چیزهاست. صبح هم که رسیدم ایران دیدم جلد همه روزنامه ها شده پرسپولیسی ها جام قهرمانی را از ما می گیرند! من بازیکن تیم ملی هستم ، به قرآن اعصابم ریخته به هم . چطور بدون سند با زندگی یکی بازی می کنند و اسمش را می اندازند سر زبان ها؟

تو کارت پایان خدمت یا معافی ات را چطور گرفتی؟

پدر خدا بیامرزم بیشتر از ۳۰ ماه سابقه رزمندگی داشت. جبهه رفته بود و من ۵ سال قبل به خاطر سابقه رزمندگی او معاف شدم. حالا اگر کسی مشکلی با این مسئله دارد ، بیاید تا من مدارک جبهه پدرم را نشان بدهم. اصلا مگر این ها پدر من را می شناسند؟ از سابقه او خبر دارند که اتهام می زنند؟ اصلا چرا مستقیم اسمم مطرح نشده تا من جواب بدهم؟ چه می دانم حتما یک عده ای افتادن این وسط و خبر دروغی را به رسانه ها دادند. والله خجالت هم خوب چیزی است. آنهایی که این خبر را الکی به رسانه ها دادند بدانند من تا آخرش هستم و از حقم دفاع می کنم.

الان هم که چند تیم مدعی شدند و می گویند این مسئله را پیگیری می کنند. بالاخره می گویند بحث جام قهرمانی است؟

جام را می خواهند؟ جام مبارک شان اصلا مرد این حرف را بزنند و ثابتش کنند ، خودمان جام را برای شان پست می کنیم. جام برای خودشان . هرکی مرد است. به خودم بگوید بروم مدارکم من ۴ سال است پاسپورت دارم. اگر دو سال قبل رفته بودم پرسپولیس این ها را می گفتند ؟ من ایستادم و می توانم از اسنادم دفاع کنم .ولی ببین من همیشه خدا پشت سرم بوده و آدمی نیستم که با این حرف ها خراب بشوم. ۵ سال است که معافی گرفتم و ۴ سال است که با همین پاسپورت به همراه تیم های مختلف ملی می روم و می آیم ، حالا یک دفعه این اتهام ها از کجا آمده؟ این هایی که این اتهام ها را می زنند بروند ببینند پدر من چه کاره بوده بعد پشت سر آن خدابیامرز غیبت کنند. نمی دانم ارزش این جام چقدر است که برایش این همه شهر را شلوغ می کنند. ما یکسال برای این جام زحمت کشیدیم و در زمین بازی برنده شدیم. حالا اگر بردن این جام این قدر برای شان مهم است بیایند بدهیمش به آنها یک جام نقره ای است دیگر ، مگر چقدر ارزش دارد؟