تراکتورسازی-الاتحاددومین روز هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان کشورمان با بازی تراکتورسازی تبریز و ببرهای زرد عربستان آغاز شد تا سرخ‌های تبریزی، دومین فصل حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را با یک بازی خانگی آغاز کنند که از قضا با نخستین برد این فصل آنها هم همراه بود.
به گزارش «تابناک»، روز گذشته دو نماینده کشورمان ‌برابر حریفانشان به یک تساوی و یک شکست رضایت دادند و با توجه به بازی خارج از خانه سپاهان، ‌همه به بازی امروز تبریز امیدوار بودند تا تراکتورسازان با تکیه بر حضور بی‌شمار تماشاگرانشان در نخستین بازی فصل، نمایش قابل قبولی ‌ارائه دهند. اتفاقی که سرانجام رخ داد و شاگردان تونی علی‌رغم اینکه نزدیک به سی دقیقه را ده نفره برابر تیم الاتحاد عربستان قرار گرفته بودند با گل دقیقه ۸۲ کریم انصاری‌فرد موفق شدند حریف را از پیش‌رو بردارند و موقتا تا زمان بازی لخویا و العین در صدر جدول گروه C قرار گیرند.
بیش از چهل هزار نفر به ورزشگاه رفته‌بودند تا از تیم محبوب خود برابر ببرهای زرد عربستان حمایت کنند. اخراج علی کریمی در دقیقه ۵۹ شوک بزرگی را به بدنه تیم تراکتورسازی و تماشاگران وارد ساخت اما در پایان این سرخ‌های تبریز بودند که با تک گل کریم انصاری‌فرد از حریف خود پیشی گرفتند و تا پایان بازی آن را حفظ نمودند.