غرورزهرا:

خواب دیدم من و دو تا دیگه از خانمهای همکار (که تو خواب چهرشون برام مشخص نبود) به اتفاق مدیر کل به مشهد رفتیم. اونجا دو تا اتاق بود. من و مدیر کل با هم تو یه اتاق بودیم یه جوری تو خواب بهم الهام شد که بین من و ایشان صیغه محرمیت خوانده شده (ضمن اینکه ایشان متاهلند و من دختری مجرد زیبا و جذابم که به هیچ مردی چه مجرد و چه متاهل زیاد روی خوش نشون نمیدم اما همیشه مورد توجه همه هستم.)

بعد مدیر کل شلوارشو میخواست عوض کنه و پیش من شلوارشو درآورد اما من خیلی خجالت کشیدم سرمو انداختم پایین و از اتاق اومدم بیرون. همش با خودم فکر می کردم چطور به خودش اجازه داد جلو من همچین کاری بکنه که یه دفه یادم افتاد که صیغه خوندیم و محرم بودیم.

صحنه بعدی تو خواب همش خودمو تو حرم امام رضا می دیدم بدون همکارها و مدیرکل، در حالی که چادر مشکی به سر داشتم (من مانتوییم). صف نمازگزاران خانم رو میدیدم اما نمیدونم چرا همش دنبال دستشویی میگشتم و از همه آدرس دستشویی رو میپرسیدم، بعد یه خانمی بهم نذری داد.

(خواهشا تعبیرشو زود بگید این خواب خیلی ذهنمو مشغول کرده بخصوص تیکه اولش نگرانم کرده) ضمنا حدود یک هفته قبل از دیدن این خواب مشهد رفته بودم.

 

تفسیر:

خودتان تفسیر خواب را نوشته اید: «به هیچ مردی چه مجرد و چه متاهل زیاد روی خوش نشان نمی دهم!… چطور به خودش اجازه داده؟!» همه خواب درباره همین روحیه خود را متمایز کردن و جدا دیدن صحبت می کند. دوست خوبم، امام رضا نماد سادگی، نماد رهایی از تعلقات دنیا و نماد انسان بودن است.
در رویای شما نماز در تعامل با نیاز به دستشویی دیده می شود. بله، از امام بیاموزیم با مردم مهربان باشیم. لازم نیست برای حفظ گوهر درونمان، دیگران را آدم حساب نکنیم، مگر دیگران چه کسانی هستند؟ برادران و خواهران همجنس ما. نیاز به دستشویی در واقع نیازی بسیار این جهانی است که هنگام لزوم دیگر تمام ادعا و منیت ها را کنار می گذاریم و برای انجام آن شلوار از پایمان در می آوریم. متوجه که هستید.
شما به اتفاق دو خانم و مدیرتان به مشهد رفتید. در جریان سفر کاری نه تنها شما در گیر مناسبات حرفه ای و درنتیجه لزوم اصول آن هستید، بلکه مناسبات انسانی نیز با هم دارید. چرا لحظات زیبایی از با هم بودن نداشته باشیم. چرا از در کنار هم بودن احساس مسرت نکنیم و به هم انرژی مثبت ندهیم؟ در رویای شما، مدیر نه تنها فرد مافوق بلکه به تعبیری برادر یا پدری انسانی شماست. پس، برای سلامت نفس درک کنید که لازم نیست، منیت را بال و پر دارد. انسان باشیم، انسان و این همان عهدی است که خدا با بشریت بست.
زیبایی و جذاب بودن هدایای خوبی است که خدا در اختیار شما قرار داده تا با کمک آن دیگران به سمتتان جذب شوند و شما بتوانید به آن ها نحوه درست زندگی کردن و صد البته انسان بودن، یک قبیله بودن را بیاموزید. متاسفانه بسیاری از خیل زیبارویان این داشته را وجه تمایز و برتری خود محسوب می کنند.