دکتر-میرزادهدکتر میرزاده، رییس دانشگاه آزاد از تخفیف ۳۰ درصدی شهریه در رشته‌های مربوط به زنان خانه‌دار و مسائل پیرامون رشته‌یی برای زنان خانه‌دار خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر میرزاده درباره چرایی تاسیس رشته‌هایی برای زنان خانه‌دار گفت: پتانسیل عظیمی در کشور ما در حوزه زنان خانه‌دار وجود دارد. نزدیک به ۵ میلیون زن خانه‌دار هستند که اکثریت این خانم‌ها اشتیاق دارند تا درس بخوانند. ما زمینه درس خواندن آنها را هم به شکل مجازی از طریق دانشگاه واحد الکترونیک و هم به شکل حضوری بدون کنکور فراهم می‌کنیم. همچنین آنها می‌توانند بدون آزمون در رشته‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شرکت کنند، ضمن آنکه سعی می‌کنیم که برای خانم‌های خانه‌دار شهریه‌شان را نسبت به سایرین کاهش دهیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص میزان کاهش شهریه این رشته‌ها گفت: به این رشته‌ها ۳۰ درصد تخفیف می‌دهیم. میرزاده پیرامون جزییات رشته‌های طراحی شده برای زنان خانه‌دار افزود: رشته‌های طراحی شده مربوط به خانواده است؛ مثلا تربیت کودکان، بهداشت کودکان، بهداشت خانواده و رشته‌های مربوط به بهبود امور خانواده و نیازهای اجتماعی مربوط به آن.