Hyundai-Azera-هیوندا-آزرایک دستگاه خودروی سواری هیوندای ˈآزراˈ که با سرعت غیر مجاز ۲۰۰ کیلومتر در ساعت در حال حرکت بود، توسط تیم کنترل سرعت پلیس راه استان اصفهان متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

 به گزارش ایرنا، رییس پلیس راه اصفهان روز سه شنبه گفت: ماموران تیم کنترل سرعت پلیس، صبح امروز در مسیر اصفهان – نایین این خودرو سواری را متوقف کردند.
سرهنگ «رضا رضایی» افزود: پس از اعمال قانون، خودروی یاد شده به پارکینگ منتقل و راننده آن نیز برای انجام مراحل قانونی و شرکت در کلاس های آموزشی به پلیس راه استان معرفی شد.
وی، همچنین از توقیف و انتقال به پارکینگ سه دستگاه خودرو که هرکدام بیش از دو میلیون تومان جریمه پرداخت نشده و بیش از ۸۰ فقره تخلف در پرونده داشتند، خبر داد.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان افزود: این خودروها روز گذشته در جاده اصفهان به تهران و آزاد راه امیر کبیر شناسایی و متوقف شدند.
وی تصریح کرد: مالکان درصورت تسویه حساب خلافی های این خودروها می توانند خودرو خود را ترخیص کنند.
سرهنگ رضایی به افرادی که قصد مسافرت دارند، توصیه کرد: قبل از سفر به تسویه حساب خلافی خودروهای خود اقدام کنند، زیرا در صورت مشاهده، خودروهای متخلف با بیش از یک میلیون تومان جریمه متوقف و از ادامه تردد آنها جلوگیری می شود.