حواس-جمعصدیقه:

سلام چند شب پیش یه خواب عجیب دیدم که ممنون می شم برام تعبیر کنید.
در خواب دیدم خانه یکی از فامیل ها (پدر شوهر خواهرم که الان توسط برادرم در دست ساخت هست و تمام هم نشده ) تمام شده و ما رو دعوت کرده اند. من با کمال تعجب می بینم که در های اتاق های این خانه جدید همون در های خانه کهنه شان است که من در یکی از اتاق ها دارم لباس عوض می کنم .
در صحنه بعدی در زیر زمین خانه هستم ( که البته قبلا اصلا وجود نداشت ). می بینم ستون ها چوبیه و کفش هم کاملا خاکیه و خیلی تعجب می کنم که چرا ستون ها و کف قدیمی هنوز مونده؛ از طرفی دو تا سنگ توالت می بینم که با فاصله کمی از هم قرار دارن و هیچ دیواری اطرافشون نیست و یک طرف هردو شکسته و زمینش حالتی متمایل داره که نمی شه نشست. خواستم ازشون استفاده کنم ولی نتونستم.
جایی دیگه از زیر زمین می بینم قبلا ظرفشویی بوده ولی الان سینک رو برداشتند و با آجر و کاشی کار شده و فقط یک آبراه کوچک مونده که من می خوام دستم رو بشورم ولی شیر آب از من خیلی دوره و قدم نمی رسه…

تعبیر خواب :

آشپز خوبی برای زندگی تان باشید. یک آشپز خوب نسبت ها را رعایت می کند و حواسش جمع کار است. منظورم را می گیرد دیگر؟ مگر می شود با سر به هوایی روزگار را گذراند و انتظار زندگی خوبی داشت؟

تعبیر خواب لباس عوض کردن و تعبیر خواب خانه نو و تعبیر خواب زیرزمین

در رویای شما، لباس عوض کردن با خانه جدید ساختن این همانی شده است. همان طور که ما وقتی لباسمان را عوض می کنیم، لباس تمیز و کثیف را با هم نمی پوشیم، هنگام ساختن خانه نو نیز، از مصالح جدید استفاده می کنیم و با دقت کامل تلاش می کنیم دسترسی و رفاه افزایش یابد. اما، آنچه شما در خواب می بینید، همه حکایتگر عدم توجه و سهل انگاری است.

دوست عزیز، مانند یک مهندس خبره معماری زندگی تان را بازآرایی کنید و امور را با دقت و هوشیاری سامان بخشید. کم دقتی می تواند زندگی تان را به تعطیلی بکشاند و مانع رسیدن شما به آنچه می خواهید شود. پس، بدانید همه چیز به خودتان بستگی دارد. اگر هوشیارانه درباره مسائل برنامه ریزی کرده و با دقت امور را پیش ببرید، کانون زندگی تان در آرامشی عمیق و نو نوا غوطه ور خواهد شد و کسی که بیشترین نفع را می برد خودتان هستید.