وسوسه-شیطانپروانه:

من یه خانم متاهل هستم، خواب دیدم با یکی از همکارام به همراه آقایی در یک آپارتمان هستیم. هم من و هم همکارم با اون آقا رابطه احساسی داشتیم و اون آقا هم همین احساس رو نسبت به هر دوی ما داشت. همکارم توی فکر این بود که شماره موبایل این آقا رو یه جوری ازش بپرسه چون فردای اون روز تولدش بود و می خواست روز تولدش بهش تبریک بگه. منم بهش می گفتم شماره اش رو داشتم ولی چون دیدم خیلی وقته ازش خبری نیست دیروز شماره اش رو پاک کردم.

در ادامه دیدم یه خانوم چادر مشکی محجبه روبروم نشسته و با هم پاسور بازی می کنیم و اون آقا و همکارمم هستند. یه دفعه انگار نیروی انتظامی از راه می رسه و من خیلی نگران از اینکه اگه این دفعه ما رو بگیرن با توجه به تعهد قبلی حتما باید به پدرم بگم و از این موضوع خیلی ناراحت بودم.

بعد دیدم توی راه پله همکارم و یه خانوم دیگه مایع شیشه پاک کن می ریزن تا باعث شه  افراد نیروی انتظامی سر بخورند و نتونند دنبال ما بیان و من بهشون می گم مایع ظرفشویی باعث سر خوردن می شه نه این. دوباره خواب می بینم با اون آقا توی همون آپارتمان رابطه جنسی دارم و به بخش میانی اون آقا دهن می زنم و اونم هی گنده می شه و خود اون آقا هم از این موضوع خوشحاله. چیزی که از این آقا خیلی یادمه موهای بسیار پرپشت و مجعد و مشکی داشت. لطفا تعبیر خوابم رو بگید.

تفسیر:

ارزش های اخلاقی شما به وسیله تمایلات نفسانیتان به چالش بزرگی کشیده شده اند. آیا می خواهید ارزش ها را فدای خواستهایتان کنید؟ ذهن شما تحلیلی است، می تواند مسائل را حل کند و درست را از خطا تشخیص دهد؛ اما این ذهن در برابر غرایز قدرتمندتان به سادگی قافیه را خواهد باخت. برای کمک به او، نیازمند کنترل نفس هستید.

دوست خوبم، دلبستگی دو به یک، پاسور و ارتباط جنسی نمادهایی هستند که اشاره به تمایلات نفسانی دارند. تمایلاتی که هنجارها را زیر پا گذاشته و انسان را به سمت ضد اخلاقیات سوق می دهند. در نقطه مقابل پدر نماد حامی است. آن وجه مقتدری که درونتان قرار دارد و اگر به آن اجازه مداخله دهید، قادر است احساساتتان را مهار کند.

نیروی انتظامی به صراحت اشاره به وجدانتان داشته و پاسور بازی کردن با زن محجبه نمایانگر تضاد درونی است که ذهنتان را درگیر ستیز میان بایدها و نبایدها کرده است.

مرد در حقیقت بخش توجیه کننده و منطق باف شماست که می خواهد عقلتان را به نفع خواست های نفسانیتان مصادره کند. هنگامی که عضو جنسی او بزرگ می شود، نشان می دهد با دامن زدن به احساسات و حرکت به سمت لذت بردن بی حد و مرز، عقل شما هرچه بیشتر مقهور قوه توجیه گرتان خواهد شد.

با اراده محکم نفس را مهار کرده و وجدانتان را بر تصمیم گیری هایتان مسلط نمایید. در حقیقت، مایع شیشه پاک کن و ظرف شویی راه را نشان می دهند. شماره تلفن زیاده خواهی نفس را از موبایل وجودتان پاک کنید.

چشم ها را باید شست، درست باید دید و سپس ظرف وجود را از جرم های دنیاخواهی و شهوات زدود. از این طریق، جنین انسانی درونتان بطنی برای رشد می یابد.