Construction worker man.محمد:

سلام من بدون اینکه به دندون فکر بکنم خواب دیدم خواهشا بگین تعبیرش چیه؟؟؟؟
خواب دیدم یکی از دندوندهای پیش کوچک از ردیف بالام(((این دندون خراب نیست اما یه خورده کجه و با بقیه دندونهام ردیف نیست))) رو سعی دارم با زور با بقیه دندونهام ردیف کنم بعد از چند دقیقه بازی کردن و تکون دادن این دندون این دندون رو بالاخره با بقیه دندونا به زور ردیف کردم اما یه دفعه لق و کنده شد و من اونو گم نکردم و داخل یه چیزی مثل پلاستیک گذاشتمش تو هر سایتی که رفتم نوشته بود کسی که این خوابو میبینه به زودی اعضای خوانواده شو از دست میده!!!!!!!! خیلی ناراحتم!چیکار کنم؟ تو رو خدا بگید چه تعبیری داره؟؟؟

تفسیر:

مانند تعمیرکاران تجربی نباشید که ماشین مدرنی را در اختیارشان گذاشته اند و بی هیچ دانش درستی به جای تعمیر کردن بر مشکلات ماشین اضافه می کنند.
محمد عزیز، دندان ابزار و رویه ای را نشان می دهد که شما کاری را به انجام می رسانید. در بخش اول شما به جای آن که به دندانپزشکی بروید و با متد صحیح بخواهید مشکل را رفع کنید، دست به کار شده و با زور و فشار می خواهید کار پیش برود. طبیعی است که همه چیز خراب می شود. در تصویر بعد نیز دندان کنده شده و بی حاصل را در پلاستیکی نگه می دارید. این تصاویر نشان می دهند روی کارهایتان به اندازه کافی فکر نمی کنید. انسان برای این که چیزی را نگه دارد باید دلیلی داشته باشد و هنگامی که می خواهد چیزی را تغییر بدهد باید برای نحوه انجام آن روشی داشته باشد.
مهارت های حل مسئله را بیاموزید. هنگامی که کاری را می خواهید انجام دهید، ابتدا آن را به درستی بررسی کرده، سپس از مسیر منطقی و درست به انجام آن بپردازید.