رییس-جمهور-حجت-الاسلام-روحانیرییس جمهور با تصریح این‌که در کشور عده‌ای به نام این‌که باید در برابر قدرت‌ها و ابرقدرت‌ها بایستند، جیب مردم را زدند و اموال مردم را غارت کردند، گفت: نگذارید عده‌ای دو مرتبه با شعر و شعار ما را از راه بزرگی که ملت ما در خرداد سال گذشته برگزید و انتخاب کرد، منحرف کنند.
به گزارش  «انتخاب»، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی ظهر امروز در جشن بزرگداشت روز مددکاری که در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: من به عنوان خادم شما الحمدلله تا به امروز خداوند به من حوصله زیادی را داده و اینقدر این حرف‌ها را می‌شنوم در سایت‌ها می‌خوانم و از گوشه و کنار به گوشم می‌رسد، ولی تا به امروز کاملا در برابر این صحبت‌ها بی‌اعتنا بودم و فقط یک نکته به ذهنم رسید و می‌گویم خدایا گویی می‌خواهی با این نیش‌ها و آزارها ان‌شاءالله اجر ما را مضاعف کنی. امیدوارم که ملت ما و رهروان امام عزیز صبر را پیشه خود کنند و نسبت به این مسائل بی‌اعتنا باشند.
وی گفت: اگر بنا به پاسخگویی باشد و این‌که در برابر تهمت‌هایی که هر روز از گوشه‌ای زده می‌شود ما بخواهیم وقت خود را معطوف به پاسخگویی کنیم، معنی آن این است که ما به هدف خود نرسیده‌ایم؛ چرا که ما اهداف بلندی داریم. ما باید تورم را کاهش دهیم و قدم به قدم آن را مهار کنیم. باید این اسب سرکش را در مسیر درست قرار دهیم.
در این مراسم که با حضور تعدادی از مددکاران برگزار شده، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هاشمی، رییس سازمان بهزیستی، سماوی، رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهور حضور داشتند.