تعبیر-خواب-ستاره دنباله دارزهرا:

خواب دیدم به خونه یکی از بستگان همسرم در شهرستان رفتیم.

شب هنگام قدم زدن در بیردن از خانه من ناخودآگاه سرم رو، رو به آسمون کردم و یه آسمان بسیاااااار زیبا دیدم که تا حالا ندیده بودم. ستارگان بسیار پر نور و زیبا بودند. در همین حین تعدادی شهاب‌سنگ رد می شدند که یکی از اونها بسیار بزرگ و البته خیلی پر نور بود. به همسرم گفتم این شهاب سنگ رو ببین و آرزو کن؛ اما ایشون یه نگاه گذرا کردن و سرشونو برگردوندند. من تمام آرزوهای مهمی که همیشه از خدا میخواستم رو گفتم. اما یه چیزی برام مبهم بود که هیچکس توجهی به اون آسمون زیبا نمی کرد و همه مشغول صحبتای معمولی بودن و میخواستن من رو هم از دیدن اون آسمان منصرف کنند. در حالی که تمام آرزوهام رو هنگام رد شدن اون شهاب گفتم هنوز تو آسمان بود و محو نشده بود، به اجبار بقیه نتونستم بیشتر اون منظره‌ رو ببینم.
تعبیر خواب:

تعبیر خواب ستاره دنباله دار دانش قابل یادآوری است؛ یعنی ماهیتی که آن را می شناسید و از خاطر نمی برید. در رویای شما، ستاره دنباله دار اشاره به احساسات لطیف زنانه تان دارد که نباید آن ها را گم کنید. اگر از زن احساسات عمیق و رمانتیک او را بگیریم، دیگر چه از او باقی می ماند؟! روح زن می طلبد تا دیده شود، همسرش درک کند، امروز چه فرقی کرده؟ چگونه خود را برای او آراسته؟ و چه شام متفاوتی تدارک دیده است؟ زن می خواهد تا گوش داده شود، شنیده شود و دست نواز همسر لای گیسوانش نسیم عشق را جاری سازد. اما، محیط زندگی می خواهد تا نگاه شما را از آسمان زیبای شب و آن ستاره دنباله دار آرزوها برگیرد و به روزمره گی بکشاند.

دوست خوبم، آن شب استثنایی و فوق العاده زیبا در حقیقت روح زنانه خود شماست. آن را عزیز بدارید و اجازه ندهید، ناملایمات و رفتار نادرست دیگران، آن را از شما بدزد.

برای خودتان، برای زن بودنتان و برای احساساتی که بسیاری مواقع دیده نمی شوند، ارزشی عمیق و پایدار قائل شوید و به جای سخن گفتن با ستاره دنباله دار، راهی بیابید تا اطرافیان و به ویژه همسرتان نگاهشان را به شما بیاندازند، واقعیت زیبا و دل انگیزتان را ببینند و تحسین کنند خالقی که چنین گوهر نایابی آفریده است.

 

توصیه ویژه:

آیا تا کنون گلی زیبا و چشم نواز را دیده اید که به دنبال پروانه ریشه از خاک بکند و رهسپار شود؟ دو نکته را آویزه گوشتان کنید:

یک- روح زنانه تان را گم نکنید. از هم اکنون زمانی که خانه را می آرایید، زمانی که خود را آرایش می کنید یا غذا می پذیرد، از لحظه لحظه رفتارتان و کارکردنهایتان بی نهایت لذت ببرید. آنچه می کنید برای روح خود می کنید. پس خود بمانید.

دو- آنچنان دلربا باشید که بوی جذابیت و حسنتان شامه همسرتان را مست و او را مجنون در آغوش کشیدنتان کند. اجازه دهید، هنگامی که از دیوانگی دنیای روزانه باز می گردد، با شکوه رویایی باور نکردنی روبرو شود و هر روز اندیشه اش معطوف به شما باشد. هنر زن بودن، هنری پیچیده و هوشمندانه است. برای همسرتان ستاره دنباله داری باشید، که نتواند چشم از آن بردارد. اما برای چنان بودنی، باید به او زمان بدهید تا خود سر به آسمان شب بچرخاند و زیبایی شکوهمند آن را به نظاره بنشیند. گل باشید. زن پروانه نیست.