آینه-شکستهمهر:

سلام و خسته نباشید من در خواب دیدم در خانه ای هستم که این خانه مجلل و اتاق های زیادی دارد من بارها وبارها خواب این را خانه دیدم همچنین در خواب احساس محبت و وابستگی شدید به داییم داشتم در این خواب من با یکی از اشنا ها دعوا کردم و ایینه رو شکستم بعد برامون مهمون اومد که مهمونم برخلاف همیشه چادر سرش بود و با پسر وشوهرش اومده بود درضمن من مجردم واین شکستن ایینه بدجور ذهنو مشغول کرده.

تفسیر:

حرمت انسان ها را نگهدارید و تلاش کنید فردی مبادی آداب باشید. به بزرگتر خود بی ادبی کردن، حرمت والدین را نگه نداشتن و در جامعه رسم ادب و احترام را به جا نیاوردن، هنر نیست. بزرگی انسان به حرمتی است که برای دیگران قائل است.
خانه بزرگ مجلل نه تنها امکانات را نشان می دهد، بلکه به آداب اجتماعی نیز اشاره دارد. در یک خانه مجلل انسان ها با ادب و فرهنگ مناسبی با هم تعامل می کنند. دقیقا همان طور که شما به دایی تان توجه نشان داده و احترام عمیقی برایش قائل می شوید.
در خواب شما، مهمان نیز فردی است که باید احترامش حفظ شود. همچنین زنی که چادر به سر کرده یعنی رعایت یک سری مسائل را می کند. در نقطه مقابل، دعوا کردن شما با آشنا و شکستن آیینه نماد گذر از مرزهای ادب و رفتاری دور از شان یک انسان فرهیخته است. دوست عزیز، آیینه را که می شکنید یعنی حاضر به دیدن عیب و ایراد خود نیستید و این ویژگی مربوط به آدمی است که خودبین و خودستا باشد.
همان گونه که دوست دارید به شما احترام گذاشته شود به دیگران احترام بگذارید و بدانید زمانی که شما بیاموزید حرمت انسان ها را نگه دارید، آنها به سمت شما جذب شده و در خانه فاخر وجودتتان احساس آرامش و شادکامی می کنند.

پاسخ مهر:

خیییلی ممنونم بسیار عالی.