گیم-اعتیادنریمان:

سلام من دیشب یه خواب دیدم که رفته بودم توی مکانی که فک کنم داروخانه بود که یک صف بود نوشته صف تنفس و همه داشتن عرق می خوردن (فک کنم بابام هم بود)! بعد منم خواستم بخورم که یک دفعه دیدم همه ی اونا مردن. بعد بیدار شدم با سرفه های خودم!!!! یعنی تعبیر خوابم چیه؟! (البته من به خاطر خرید اسپری رفته بودم داروخانه البته نمیدونم داروخانه بود یا نه چون اسپری و دارو داشت و خیلی بزرگتر از داروخانه بود.)

تعبیر خواب :

به عوارض کاری که انجام می دهید توجه داشته باشید. اگر قصد تفریح دارید و بعد با سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت در جاده چالوس برانید، بعید می دانم نتیجه این لذت چندان خوشایند باشد.

تعبیر خواب اسپری و تعبیر خواب داروخانه و تعبیر خواب عرق و تعبیر خواب مشروبات الکلی

دوست خوبم، اسپری برای رفع بوی بد بدن است. بنابراین، اسپری دارویی برای رهایی از عوارض عرق بدن شمرده می شود. داروخانه نیز محلی است که به شما راه حل هایی برای رهایی از دردها و ناراحتی ها می دهد. یکی از دردهایی که هم که انسان به آن مبتلا می شود، خستگی یا کسالت روح است. طبعا درمان کسالت روح را می توان در ایستگاه تنفس جستجو کرد؛ اما به نظر شما خوردن مشروبات الکلی قوی راه درستی برای شاد شدن و رهایی از ناراحتی محسوب می شود؟ آیا اثر یک بطری عرق شبیه اسپری است؟ عرق خوری عوارض جسمی و روحی دارد. برای همین نیز شما با سرفه های شدید از خواب بیدار می شوید؛ زیرا سرفه نشانه بیماری است. خواب نیز می خواهد به شما بگوید: مراقب باشید اگر قصد پرداختن به تفریحی را دارید، آن تفریح به شما آسیب نرساند.

اجازه بدهید یکی دو مثال بزنیم. اعتیاد به گیم و بازی های رایانه ای لذت بخش است؛ اما در پس این لذت انسان نه تنها از بعد جسمی آسیب می بیند بلکه لطمات روانی نیز می یابد. مصرف مواد مخدر نیز این گونه است. در دنیای واقعی ما به دنبال چه هستیم؟ زنی که باردار می شود، با عوارض بعد از بارداری و درد زایمان روبروست؛ اما نتیجه تحمل این دردها به دنیا آوردن کودکی گرامی است. آیا در پس عوارض بسیاری از تفریحات و دلمشغولی های ما نیز ثمره نیکی نهفته است؟ در این باره عمیق بیاندیشید.