لیگ-جهانی-والیبالفروش اینترنتی بلیت بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی به ترتیب برابر برزیل، ایتالیا و لهستان در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه آزادی تهران از امشب (جمعه شب) آغاز می شود.

به گزارش فدراسیون والیبال، امسال یک نوآوری جدید به همراه فروش اینترنتی بلیت دیدارهای ایران برای علاقه مندان به این رشته ورزشی مهیا شده که «کارت هوشمند» نام گذاری شده و افرادی که دارای این کارت باشند از ۲۰ درصد تخفیف برای خرید اینترنتی بلیت های لیگ جهانی و سایر بازی های والیبال در ایران برخوردار خواهند شد.

علاقه مندان به دریافت کارت هوشمند می توانند به سایت فدراسیون والیبال مراجعه و با خرید کارت هوشمند به قیمت ۱۷۵ هزار ریال از مزایای آن بهره مند شوند. این کارت از طریق پست برای آنان ارسال خواهد شد.

همچنین فروش بلیت اینترنتی دیدار نخست تیم ملی والیبال کشورمان در تهران که جمعه ۲۳ خرداد برابر برزیل برگزار می شود از امشب (جمعه) در سایت فدراسیون والیبال آغاز خواهد شد.

مدیر انفورماتیک فدراسیون والیبال در مورد فروش اینترنتی بلیت گفت: قیمت بلیت بازی های ایران در برابر حریفان لیگ جهانی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران ۱۰۰ هزار ریال است که این مبلغ برای افراد دارای کارت هوشمند ۸۰ هزار ریال خواهد بود.

مرتضی افجه ای در مورد نحوه گرفتن کارت هوشمند گفت: علاقه مندان وارد سایت فدراسیون والیبال می شوند و در قسمت کارت هوشمند مشخصات هویتی خود را وارد می کنند تا کارت هوشمند برای آنان ارسال شود.

وی با اشاره به محدودیت صدور کارت هوشمند خاطرنشان کرد: در این مرحله برای سه هزار نفر کارت هوشمند صادر خواهد شد و افرادی که زودتر برای کارت هوشمند ثبت نام کنند از اولویت های در نظر گرفته شده شامل سهمیه بلیت دیدارهای بعدی تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی برخوردار خواهند شد.

افجه ای افزود: امسال بلیت فروشی حضوری نداریم و برای راحتی مردم برنامه فروش بلیت های بازی های ایران در لیگ جهانی که در سالن ۱۲ هزار نفری برگزار می شود، امشب در سایت فدراسیون والیبال منتشر خواهد شد.

وی داشتن کارت هوشمند و یا کارت ملی برای ورود به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در هنگام مسابقات تیم ملی والیبال الزامی دانست و گفت: این کار برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی است و تنها افرادی که دارای کارت هوشمند و یا کارت ملی هستند اجازه ورود به سالن را خواهند داشت.

افجه ای در پایان از علاقه مندانی که موفق به تهیه بلیت نشدند، خواست به هیچ عنوان به سالن نیایند زیرا ظرفیت سالن محدود است و تمامی بلیت ها از طریق اینترنت به فروش می رسد و امکان حضور افراد بدون بلیت در سالن وجود ندارد.

تیم ملی والیبال روزهای جمعه و یکشنبه دو دیدار خود در برابر تیم ملی برزیل را در این کشور انجام خواهد داد و سپس به تهران باز خواهد گشت تا در ۶ بازی متوالی میزبان تیم های برزیل، ایتالیا و لهستان باشد.

تیم ملی ایران ۲۳ و ۲۵ خرداد با برزیل، ۳۰ خرداد و یکم تیرماه با ایتالیا، ششم و هشتم تیرماه با لهستان در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی دیدار می کند.