فولاد-الفتحتیم فوتبال فولاد خوزستان در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم الفتح عربستان به برتری رسید تا اولین پیروزی فولادی‌ها در لیگ قهرمانان به دست بیاید. شاگردان فرکی با این پیروزی و به خاطر گل زده کمتر نسبت به الجیش قطر، در رده دوم گروه B قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای روز نخست از هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف تیم الفتح عربستان رفت که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم فولاد به اتمام رسید. بختیار رحمانی در دقیقه ۶۹ و از روی نقطه پنالتی برای فولاد گلزنی کرد.فولاد این بازی را با حمایت حدود ۲۵ هزار هوادار خود هجومی و پرفشار آغاز کرد.

فولاد خوزستان در اولین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الجیش قطر به تساوی بدون گل رسیده بود. فولاد در سومین مسابقه خود روز ۲۷ اسفند در تاشکند به مصاف بنیادکار ازبکستان خواهد رفت.

در حال حاضر تیم بنیادکار با ۴ امتیاز در رده اول جدول گروه دوم قرار دارد و فولاد خوزستان هم با همین امتیاز و به خاطر گل زده کمتر در رده دوم قرار دارد.