متهم به قتل زن جوان با بر جای گذاشتن دست‌نوشته‌ای کنار پیکر نیمه جان سعی کرد قتل او را به گروه‌های شکارچی زنان  نسبت دهد.
به گزارش ایران، پیکر نیمه جان این زن در حالی‌که بر اثر ضربات جسم سخت به سرش بی‌هوش شده بود در منطقه جنگلی امامزاده عبدالله آمل پیدا شد.بنا بر این گزارش، اوایل خرداد ماه امسال مرد جوانی در حالی‌که خود را نگران نشان می‌داد با مراجعه به مأموران پلیس آگاهی آمل ادعا کرد همسرش «کلثوم»  برای انجام کاری از خانه خارج شده و دیگر مراجعت نکرده است.

با توجه به نشانی‌هایی که این مرد از همسرش در اختیار مأموران قرار داده بود تجسس‌های گسترده‌ای را برای به‌دست آوردن ردی از زن ناپدید شده آغاز کردند تا این‌که عصر روز ۱۳ خرداد مرد جوان ادعا کرد اطلاعاتی به‌دست آورده که نشان می‌دهد همسرش را کشته‌اند و در جنگل‌های اطراف امامزاده عبدالله رها کرده‌اند.

با انتقال زن جوان به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل تلاش‌های تیم پزشکی برای نجات او آغاز شد اما اقدامات انجام گرفته بی‌نتیجه ماند و زن مجروح قبل از این‌که چشم باز کند به آغوش مرگ رفت. با مرگ این زن و از آنجایی که مشخصات او با نشانی‌های زن جوان ناپدید شده مطابقت داشت، اقدامات پلیس برای ردیابی علت و نحوه قتل او در دستور کار قرار گرفت.

در جریان بازرسی‌های انجام گرفته در محل پیدا شدن پیکر قربانی حادثه، مأموران دست‌نوشته‌ای را پیدا کردند که در آن ادعا شده بود قتل زن جوان توسط گروه‌های شکارچی زنان  که خود را خفاش نامیده بودند، انجام گرفته است.

بدین ترتیب مأموران شاخه جدیدی از بررسی‌های پلیسی را آغاز کردند تا این‌که به شوهر قربانی حادثه مظنون شده و او را بازداشت و تحت تحقیق قرار دادند.

شوهر قربانی حادثه که «صمد» نام دارد در جریان بازجویی‌های مأموران وقتی با ارائه دلایل و مدارک و مستندات غیر قابل انکاری روبه‌رو شد، اعتراف کرد با طراحی توطئه‌ای هولناک همسرش را از پای در آورده است.

متهم در خصوص چگونگی و انگیزه قتل همسرش گفت در ۱۴ سال زندگی مشترک همیشه به خاطر بدخلقی‌های همسرش با هم اختلاف داشتند و سر موضوعات بی‌اهمیت مدام باهم بگو مگو و مشاجره داشتند.

وی ادامه داد: روز ۱۲ خرداد۹۳ داخل خودروی پرایدم در بلوار طبرسی آمل در حالی که در حال حرکت بودم بر سر موضوع جزئی با هم مشاجره کردیم.

وی افزود: با یک ضربه مشت به نقطه گیجگاهی سرش او را بی‌هوش کردم، سپس همسرم را به منطقه جنگل جاده امامزاده عبدالله آمل برده و داخل جنگل او را در حالی که هنوز جان در بدن داشته و فقط بی‌هوش بوده از داخل خودرو پایین انداختم و  با ضربات متعدد سنگ به فرق سرش، او را کشتم.

بلافاصله به شهر برگشتم  و با خانواده همسرم و پلیس تماس گرفته  و ادعا کردم  زنم در شهر برای خرید مانتو از ماشین پیاده شده و به بازار رفته و دیگر برنگشته است  و روز بعد هم ابتدا نامه‌ای با تغییر دستخط خود نوشتم و در آن ادعا کردم در حیاط خانه نامه‌ای پیدا کرده‌ام که در آن عنوان شده است زنت را کشتیم و در جاده امامزاده عبدالله‌انداختیم، وقتی که تلاش پلیس برای پیدا کردن جسد نتیجه‌ای نداد چند ساعت بعد نامه‌ دیگری با همان دستخط نوشتم و به خانه برادر زنم انداختم و در آن نیز نوشتم ما گروه خفاش هستیم  و کلثوم را کشتیم و در جاده امامزاده عبدالله بعد از سرازیری جاده باریکه داخل جنگل انداختیم و شاید شما نفر بعدی باشید.

این متهم ادامه داد: بعد از آن برای فریب خانواده همسرم و گمراه کردن جریان تحقیقات پلیس،شروع به پخش شایعاتی تحت این عنوان که گروهی به نام خفاش همسرم را ربوده و به قتل رسانده‌اند، کردم.  متهم حتی برای تأثیرگذاری بیشتر شایعه قتل همسرش در بین افکار عمومی اقدام به درج اخباری در این ارتباط در سایت‌های اینترنتی و فضاهای مجازی کرده بود.

بر اساس تحقیقات مأموران این متهم از مدتی قبل با دو خواهر ارتباط پنهانی داشته و احتمال داده می‌شود این دو زن نیز به نوعی در ماجرای قتل زن جوان دخالت داشته باشند. با توجه به این اعتراف‌ها، متهم پس از اقرار صریح به قتل همسرش و تشریح صحنه قتل پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شد. به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب آمل تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.