قلعه-نوییسعید افجه‌ای پس از نشست سه ساعته هیات مدیره این باشگاه در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: از اینکه شما را در این هوای گرم معطل کرده‌ایم، عذرخواهی می‌کنم. من میان شما آمده‌ام تا توضیحات لازم را در خصوص ماحصل این جلسه بازگو کنم.

وی افزود: درخصوص سرمربی تیم باید بگویم با رای گیری که در جلسه هیات مدیره صورت گرفت، همه اعضا به ادامه فعالیت امیر قلعه‌نویی رای مثبت دادند و ایشان به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال در این تیم حضور خواهد داشت. البته قلعه‌نویی قرار بود امروز در جلسه هیات مدیره حضور یابد اما به علت انجام عمل جراحی روی چشمش، نتوانست در این نشست حضور پیدا کند.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد:به احتمال زیاد روز سه‌شنبه نشستی را با حضور ایشان برگزار خواهیم کرد تا نقطه نظرات وی را درخصوص جذب بازیکنان و مسائلی فنی تیم بشنویم.

وی ترکیب هیات مدیره را بسیار ایده‌آل خواند و افزود: در این هیات مدیره نفرات بسیار خوبی حضور دارند که می‌توان از منصور پورحیدری به عنوان شناسنامه باشگاه استقلال، مسعود معینی یکی از اساتید بزرگ فوتبال، بهرام افشار زاده یکی از بزرگان ورزشی کشور هستند و سایر دوستان نام برد که همه همدل هستند تا بتوانند استقلال را به جایگاه اصلی اش برساند.

افجه‌ای در خصوص ترک زودتر جلسه توسط مقداد نجف‌زاده گفت: وی به خاطر جلسه مهمی که داشت نتوانست تا پایان در کنار ما باشد و مجبور شد زودتر جلسه را ترک کند.

وی در خصوص مطالبات بازیکنان نیز اظهار کرد: ما در این خصوص جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد با حضور سرمربی تیم و قطعا مطالبات بازیکنان را بررسی خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا با پرداخت مطالبات بازیکنان، بدهی‌ها را پرداخت کرده تا آنها بتوانند با شرایط خوبی خود فصل جدید را آغاز کنند.

سخنگوی باشگاه استقلال همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: به دنبال رفع مسدودی حساب باشگاه هستیم و چون حساب موازی نداریم، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هرچه سریعتر این مهم انجام شود و بتوانیم بدهی‌های خود را پرداخت کنیم.

وی همچنین در خصوص چک سه میلیاردی نیز خاطرنشان کرد: چک آماده است و تنها منتظر هستیم تا مسدود بودن حساب برطرف شده تا آن چک قابل برداشت شود.

افجه‌ای در پاسخ به این پرسش که چه ضمانتی است فصل آینده استقلال مشکل مالی نداشته باشد؟، گفت: مطمئن باشید تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم فصل جدید را بدون مشکلات مالی و دغدغه‌های اینچنینی آغاز کنیم. من به شما قول می‌دهم که استقلال در فصل جدید مشکل مالی نخواهد داشت و یک تیم پرقدرت و بدون حاشیه را وارد میدان خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امیر قلعه‌نویی حاضر به پذیرش سرمربیگری استقلال هست یا خیر گفت: ما قطعا در جلسه‌ای که ظرف یکی دو روز آینده با ایشان خواهیم داشت، راجع به همه مسائل با وی صحبت خواهیم کرد و نقطه نظرات ایشان را خواهیم شنید.

سخنگوی باشگاه استقلال در پاین گفت: در خصوص مسائل فنی و جذب بازیکنان و شما شک نکنید که امیر قلعه‌نویی به بهترین مربی حال حاضر فوتبال ایران است، فصل آینده سرمربی استقلال خواهد بود.

منبع:مهر