مربی-تیم-ملی-کارلوس-کی روشدر روزهای گذشته علی فتح الله زاده با انتقاد از برنامه های کارلوس کی روش مدعی شده بود که سرمربی تیم ملی اعضای خانواده خود را همراه با سایر ملی پوشان به آفریقای جنوبی برده است. مدیر عامل باشگاه استقلال با بیان اینکه کروش در کنار خانواده اش حسابی خوش می گذارند به فارس گفت: «به کی روش که بد نمی‌گذرد در یک هتل ۵ ستاره با خانواده. او کیفش را می‌کند. کی روش با خانواده‌اش بگردد اشکالی ندارد اما یک باشگاه وقتی می‌خواهد در یک سفر یک نفر را با خودش ببرد، کلی هیاهو می‌کنند. در این همه سال با خانواده‌ام به سفر نرفتم، اتفاقا در یکی از سفرها به خانمم اصرار کردم که بیاید اما او نیامد. متاسفانه این جور دروغ‌گویی‌ها مد شده است.»

این در حالی است که با رسیدن کاروان تیم ملی ایران به ژوهانسبورگ اعضای خانواده کارلوس کی روش هم در فرودگاه حضور داشتند و همین مسئله باعث سو برداشت هایی شده است. ماجرا از این قرار است که خانواده سرمربی تیم ملی در کشور آفریقای جنوبی زندگی می کنند و در زمان رسیدن کاروان ایران به ژوهانسبورگ، آنها هم برای سفر به انگلستان در فرودگاه حضور پیدا کرده بودند. در حال حاضر هم اعضای خانواده کی روش در لندن به سر می برند و خبری از خوش گذرانی سرمربی تیم ملی در کنار خانواده اش نیست!

کی روش که علاقه ندارد فعلاً پاسخ فتح‌ا…‌زاده را بدهد، در اظهار‌نظری کوتاه گفته است: «تمام تمرکزم روی بازی‌های تیم‌ملی است نه حرف‌های فتح‌ا…زاده. الان تیم‌ملی نیاز به حمایت دارد و آنها که حمایت کرده‌اند، مشخص هستند.»

 

 

 

منبع:خبرآنلاین