ماشین لباسشویی-ال جی

ماشین لباسشویی-ال جی

نسل جدید ماشین لباسشویی با بهره گیری از فناوری پمپ حرارتی اینورتر توسط کمپانی ال جی در نمایشگاه فناوری برلین آلمان (ایفا ۲۰۱۶) رونمایی شد.
ال‌جی الکترونیکس آخرین محصولات خود در زمینه مراقبت از لباس و نیز تلویزیون هوشمند را در نمایشگاه IFA ۲۰۱۶ به نمایش گذاشت.

استفاده از پمپ حرارتی اینورتر در لباسشویی

از محصولات شاخص در این نمایشگاه می توان از سری جدید ماشین لباسشویی‌های TWINWash مجهز به شوینده قوی و بادوام Centum System، ماشین لباسشویی و خشک کن LG SIGNATURE و LG Styler نام برد.

ماشین لباسشویی ۱۲ کیلوگرمی و بازطراحی شده TWINWash ال‌جی با داشتن محفظه اصلی شوینده، حجم زیادی از لباس‌ها را در خود جای می‌دهد، قسمت TWINWash Mini می‌تواند شستشوی متفاوت و با حجم کمتری را انجام دهد. طراحی ارگونومیک و زیبا شامل صفحه LCD تمام لمسی با رابط کاربری دایره‌ای در قالب در شیشه‌ای و پوشش لعاب داده شده و براق خارجی که مانع به جا ماندن اثر انگشت می‌شود، از دیگر ویژگیهای این محصول است که به مصرف انرژی و دوام محصول توجه کرده است.

سیستم Centum بکار رفته در ماشین‌ لباسشویی‌های ال‌جی، چه خشک کننده و یا ترکیب شوینده و خشک کننده، بهترین گزینه است. هردوی خشک‌کننده و شوینده دارای رده بازده انرژی A+++ -۶۰% و A+++ -۱۰% هستند.به علاوه سیستم چرخش جدید که شُک و لرزش دستگاه را دفع می‌کند و سیستم Centum که صدای محفظه در حال چرخش را تا حد ۶۷dB کاهش می‌دهد. موتور اینورتر بدون تسمه (Direct Drive) با لرزش کم در قلب سیستم Centum ماشین لباسشویی قرار گرفته است.

ماشین لباسشویی LG SIGNATURE برای اولین بار از پمپ حرارتی اینورتر در این صنعت استفاده می‌کند که بدون تاثیرگذاری روی کیفیت شستشو باعث بازده انرژی A-۵۰% می‌شود و با اضافه کردن سنسور SmartThinQ، ماشین لباسشویی LG SIGNATURE تبدیل به یک وسیله هوشمند می‌شود که بعد از اتمام شستشو کاربر را از طریق تلفن همراه مطلع می‌سازد.

نسل دوم LG Styler با فناوری TrueSteam ال‌جی لباس‌ها را ضدعفونی می‌کند، چروک‌ها را کاهش می‌دهد، به راحتی بوهای نامطبوع را از بین می‌برد و لباس‌ها را با حسی مثل روز اول تحویل می‌دهد. آویز متحرک قابلیت کاربردی دیگری است که به آرامی لباس را تکان می‌دهد تا در خلال اجرای برنامه بخار، چروک‌ها بیشتر باز شود. با برنامه مراقبت ساده از خط اتوی شلوار با عنوانEasy Pants Crease Care، شلوارها طوری به نظر می‌رسند که انگار تازه از اتوشویی بیرون آمده‌اند.

Simon Jeon، معاون ارشد بخش ماشین لباسشویی در شرکت لوازم خانگی و محصولات تهویه هوای ال‌جی، گفت: «راهکارهایی که ما امسال به نمایشگاه IFA آورده‌ایم مراقبت از لباس ها را، از شست‌وشو گرفته تا خشک‌ کردن و حتی ضدعفونی کردن، به مرحله جدیدی ارتقا می‌دهد