Thoughtful womanشادی:

من یه خواب عجیب دیدم. خواب دیدم مردی که دوستش دارم عینک خریده و عینکش رو که بهم نشون داد خیلی زشت بود و حتی روی چشمش که زد من مسخره ش کردم و گفتم: درش بیار، شدی مث موش کور!

خب یه عینک شیشه ای و خیلی قطور که وقتی می گذاشت چشماشو بد میکرد.
با تشکر  از شما منتظر جواب هستم.

تعبیر خواب :

رویا نشان می دهد رفتاری بی ملاحظه دارید. آدم وقتی از کوه بالا می رود باید بداند دستش را کجا می گذارد و چه می کند؛ چون یک حرکت اشتباه می تواند به بهای جانش تمام شود.

تعبیر خواب عینک

عینک وسیله ای برای محافظت چشم و حتی کمک به بینایی برای بهتر مشاهده کردن چیزهاست. بنابراین، وظیفه آن بسیار مهمتر از ظاهرش است. آیا به نظر شما این طور نیست؟ شاید عصا یا آتل هم چیز قشنگی نباشند، اما برای دست و پای شکسته چاره ای جز استفاده از آن ها نداریم. تشخیصتان از مسائل را عمق ببخشید و از روی ظاهر افراد و چیزها درباره آن ها قضاوت نکنید.

اما، نکته مهمتر نحوه بیان دیدگاه تان است. دکترجان گری، نویسنده سرشناس مجموعه کتاب های مریخی ها و ونوسی ها، می گوید بدترین عملی که یک زن می تواند مرتکب شود، تحقیر انتخاب مرد است. به گفته گری، مرد هنگامی که زن را به سینما می برد، یعنی نویسنده، کارگردان، نقش اول و همه کاره فیلم خود اوست. پس اگر فیلم به مذاق زن خوش نیامد، و نظرش پرسیده شد، بهترین کار اشاره به نقاط جزئی و خوب فیلم است. مرد خود می فهمد فیلم خوب نبوده و سپاسگزار زن می شود که آن را به رخ او نکشیده است. مراقب نحوه ابراز نظرتان درباره رفتار دیگران باشید. انسان ها شخصیتی دارند که می خواهند مورد احترام واقع شود.

در نهایت، پیام خواب برای شما پرهیز از ظاهربینی است. خواب تاکید می کند در رفتارتان با ملاحظه و سنجیده کار باشید. فرد باملاحظه مورد تحسین دیگران واقع شده و در جمع به عنوان شخصی محبوب جلوه می کند.