فوتبال-اردوحضور تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

پس از کش‌وقوس‌های فراوان، ملی‌پوشان استقلال و سپاهان در اردوی تیم ملی حضور نیافتند و پس از حضور بازیکنان تراکتورسازی و فولاد، با تصمیم کی‌روش، این بازیکنان به تیمهای خود بازگردانده شدند تا تیمهایشان را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کنند.

قرار بود عصر امروز ۲۸ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی راهی اردوی آفریقای جنوبی شوند، اما استقلال و سپاهان برخلاف تراکتورسازی و فولاد با حضور ملی‌پوشان خود در اردوی تیم ملی مخالفت کردند.

عصر امروز تنها بازیکنان دعوت شده از پرسپولیس، نفت، ذوب آهن، تراکتورسازی و فولاد در هتل آزادی، محل استقرار تیم ملی حضور یافتند.

سوشا مکانی و بختیار رحمانی،‌ بازیکنان تراکتورسازی و فولاد با تایید این مطلب به ایسنا گفتند: پس از حضور در اردو مسوولین به ما اعلام کردند که به تیمهایمان برگردیم و پس از بازیهای لیگ قهرمانان در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنیم.

این دو بازیکن در رابطه با شایعه لغو اردوی آفریقای جنوبی گفتند: ما از این موضوع اطلاعی نداریم و به تصمیم مسوولین تیم ملی برمی‌گردد، فقط به ما گفتند که به تیمهایمان برگردیم.

بازیکنان فولاد و تراکتورسازی پس از لحظاتی هتل آزادی را ترک کردند.

این مساله دو روزی است که محل چالش فدراسیون و تیمهای حاضر در لیگ قهرمانان آسیاست و پای وزارت ورزش را نیز به میان کشید. اما علت این که چرا پس از حضور ملی‌پوشان در هتل آزادی، به بازیکنان استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و فولاد اعلام شد که به تیمهای خود برگردند، مشخص نیست.

 

منبع:ایسنا