فولاد-بنیادکارتیم فوتبال فولاد ایران در ادامه دیدارهای روز نخست از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با برتری مقابل بنیادکار ازبکستان در یکقدمی صعود به مرحله حذفی این رقابتها قرار گرفت. شاگردان حسین فرکی که در حال حاضر صدرنشین گروه B هستند، تا این لحظه بهترین عملکرد بین نمایندگان ایران در این مسابقات را از خود ارائه کرده‌اند.

به گزارش مهر، در ادامه روز نخست از دور برگشت مرحله گروهی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که هفته چهارم این مسابقات محسوب می‌شود، تیم فوتبال فولاد ایران موفق شد امروز سه‌شنبه در ورزشگاه ۵۰ هزار نفری غدیر اهواز مقابل بنیادکار ازبکستان به برتری یک بر صفر دست یابد. ایوب والی، مدافع پیش تاخته فولاد، در دقیقه ۷۶ کرنر بختیار رحمانی را با ضربه سر به گل تبدیل کرد.

نیمه نخست این دیدار صحنه خاصی در بر نداشت و باید گفت هیچکدام از دو تیم نمایش درخور توجهی از خود نشان ندادند اما فولاد در نیمه دوم تیم برتر میدان بود و بارها بر روی دروازه تیم میهمان خطرساز ظاهر شد. حضور لوسیانو پریرا داخل زمین به تیم فولاد چهره تهاجمی‌تری بخشید. این مهاجم برزیل وقت‌های تلف شده می‌توانست برای فولاد گلزنی کند که موفق به انجام این کار نشد.

فولادی‌ها در بازی رفت در تاشکند هم تا ثانیه‌های پایانی تیم پیروز مسابقه بودند اما در دقیقه ۹۰ پیروزی را با تساوی عوض کردند ولی این بار دروازه خود را تا دقیقه ۹۰ بسته نگه داشتند تا به یک پیروزی ارزشمند دست یابند.

جدول رده‌بندی گروه B این مسابقات پس از دیدار فولاد با بنیادکار ازبکستان به شکل زیر تغییر کرد:
۱- فولاد خوزستان ۸ امتیاز
۲- الجیش قطر ۵ امتیاز (یک بازی کمتر)
۳- الفتح عربستان ۲ امتیاز – تفاضل گل ۱- (یک بازی کمتر)
۴- بنیادکار ازبکستان ۲ امتیاز – تفاضل گل ۲-